صفحه 8 از 8 ... 678
نمایش نتایج: از 351 به 397 از 397

موضوع: دوستی مجازی

54484
  1. بالا | پست 351

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    تشکر شده 89 بار در 80 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : دوستی مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط RRR00 نمایش پست ها
    هم کلاسی و هم گروهی هستیم. توی این کلاش ها و گروه های مراکز روانشناسی. در واقع اسمش هست کلاس طرحواره. وقتی خودشو معرفی کرد گفت رشتش گرافیکه و من که اون زمان خیلی دنبال کسی بودم که رشتش گرافیک باشه تا بتونم اطلاعات کسب کنم رفتم ازش چند تا سوال راجب رشتش پرسیدم و جذب نوع حرف زدن و ظاهرش و همینطور زبان بدنش شدم. آخه شاید بگم بیشتر از ۹۵ درصد آدمای اطرافم رو فقط به خاطر نوع حرف زدنشون و زبان بدنشون ازشون متنفرم. چه زن چه مرد ولی این ظاهرش با هر کی که دیدم فرق داشت حالا دوست دارم بفهمم باطنشم چجوریه. مشکلمم گفتم که نمیدونم چجوری باید باهاش بیشتر صحبت کنم و بهش نزدیک تر بشم.
    الان ذهنم درگیره چیزی ب مخم خطور نمیکنه یکم فک گنم چیزی یادم اومد میگم نمیخوام حرفی بزنم ک اشتباه باشه
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

2. بالا | پست 352

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

آره مهمترین دلیل طلاقم ازدواجه.
    میشه لطفا با من یکم ارومتر حرف بزنبن؟من فقط ار تجربم گفتم وگرنه شما مختارید هرکار بخواین بکنینن
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

3. بالا | پست 353

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط یک تنهای خسته نمایش پست ها
    میشه لطفا با من یکم ارومتر حرف بزنبن؟من فقط ار تجربم گفتم وگرنه شما مختارید هرکار بخواین بکنینن
    آروم ترش میشه اینی که شما میگید پاک کردن صورت مسألست. ضمنا خودم میدونم اگه وارد این روابط نشم زندگی آروم تری دارم و میتونم مثل آدم به انیمه ها و بازیام برسم اما یعنی تا آخر عمر ازدواج نکنم و دوست دخترم نداشته باشم؟

4. بالا | پست 354

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

ضمنا همونطور که گفتم شماها به آخر خط رسیدید. بعید میدونم کمکی ازتون بر بیاد.

5. بالا | پست 355

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

آروم ترش میشه اینی که شما میگید پاک کردن صورت مسألست. ضمنا خودم میدونم اگه وارد این روابط نشم زندگی آروم تری دارم و میتونم مثل آدم به انیمه ها و بازیام برسم اما یعنی تا آخر عمر ازدواج نکنم و دوست دخترم نداشته باشم؟
    من کاری ب صورت مسئله ندارم میگم لحنتونو با من ارومتر کنین دعوا ک ندارین!نه خیر من اینو نگفتم اما هیچ پسری با دوس دخترش ازدواج نخواهد کرد فقط نیم درصدن ک با دوس دخترشون ازدواج میکنن
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

6. بالا | پست 356

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

ضمنا همونطور که گفتم شماها به آخر خط رسیدید. بعید میدونم کمکی ازتون بر بیاد.
    ب اخر خطم برسیم دوباره شروع میکنیم دوباره میسازیم دوبارههههههه شمام اومدین اگ کمکی بربیاد انجام بدین نه اینک ما رو سرزنش کنین و تند حرف بزنین
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

7. بالا | پست 357

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

من کاری ب صورت مسئله ندارم میگم لحنتونو با من ارومتر کنین دعوا ک ندارین!نه خیر من اینو نگفتم اما هیچ پسری با دوس دخترش ازدواج نخواهد کرد فقط نیم درصدن ک با دوس دخترشون ازدواج میکنن
    شرمنده دیگه لحن من همینه. بلد نیستم با تعارف تیکه پاره کردن حرف بزنم. والا تو انیمه ها که تنها راه ازدواج کردن دوست شدن بود.

8. بالا | پست 358

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

شرمنده دیگه لحن من همینه. بلد نیستم با تعارف تیکه پاره کردن حرف بزنم. والا تو انیمه ها که تنها راه ازدواج کردن دوست شدن بود.
    اره شما همیشه همینطوری با من بیچاره ک قصد کمک داشتم حزف زدین اشکمو در اوردین بعدم گفتین ببخشید بیشتر مواطب حزفامم
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

9. بالا | پست 359

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

ب اخر خطم برسیم دوباره شروع میکنیم دوباره میسازیم دوبارههههههه شمام اومدین اگ کمکی بربیاد انجام بدین نه اینک ما رو سرزنش کنین و تند حرف بزنین
    کسی که خودش نخواد بهش کمک بشه دیگه اوضاش معلومه. من همینم. آدم لوسی نیستم. سفت و سنگین حرف میزنم. شماها دنبال راه حل نیستید. دنبال درد و دلید.

10. بالا | پست 360

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

اره شما همیشه همینطوری با من بیچاره ک قصد کمک داشتم حزف زدین اشکمو در اوردین بعدم گفتین ببخشید بیشتر مواطب حزفامم
    من با همه اینجوری صحبت میکنم. تازه اینه که شما دیدید لحن خوبمه. بخوام پاسخ کوبنده بدم خیلی خیلی فرق میکنه.

11. بالا | پست 361

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

مخصوصا من نسبت به دخترا سفت تر حرف میزنم چون ذاتا آنتی گرلم.

12. بالا | پست 362

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

من با همه اینجوری صحبت میکنم. تازه اینه که شما دیدید لحن خوبمه. بخوام پاسخ کوبنده بدم خیلی خیلی فرق میکنه.
    باخودتون چی فک کردین؟چیکارتون کردم ک لحن کوبنده پاسخ بدین؟عیراین بوده ک بخوام کمکتون کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

13. بالا | پست 363

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

کسی که خودش نخواد بهش کمک بشه دیگه اوضاش معلومه. من همینم. آدم لوسی نیستم. سفت و سنگین حرف میزنم. شماها دنبال راه حل نیستید. دنبال درد و دلید.
    لطفا درست و مودبانه حرف بزنین احترام خودتونم حفط کنین شمام ک مطمتی کمکی از متو اقای کاش ساخته نیس تشریف نمیوردین
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

14. بالا | پست 364

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

باخودتون چی فک کردین؟چیکارتون کردم ک لحن کوبنده پاسخ بدین؟عیراین بوده ک بخوام کمکتون کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    گفتم که این لحنم لحن معمولیمه. نه پاسخ کوبنده.

15. بالا | پست 365

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    تشکر شده 42 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    6

همونطور ک گفتم من بهش اون پیامو دادم باعقلم پبش رفتم ب خزفتون گوش دادم پای قولم واستادم هیچ مطلب عاشقانه ی منفی نخوندم و برای ارامشم بهش رجوع نکردم بقول شما بسه هرچی باقلبم پیش رفتم باید الان باعقلم پیش برم اونم اروم ج داد و منم گفتم تا صریحا غرورتو نذاری کنار و تصمیمتو اعلام نکنی من مبنی بر تمام شدن میذارم بنظرم بهترین کار همینه احتمالا اونم تادوسه ماهی بعد ب خودش میاد دیگ اذیت نمیشم این قدرتو ازش گرفتم حتی وقتی بهش گفتم تموم میکنم یک قطره اشگم براش نریختم خیلی خوشحالم دیگ برام مهم نیستش هرکار دلش میخواد بکنه اره خیلی بهترم خیلی خیلی شما ارومین؟خوبین؟بخاطرش گریه نکنین اونا ارزش ندارن ادمای ما اشتباهین بابد ب این اشتباه پایان بدیم حتی برگزده مطمن نیسنم کامل ببخشمش و اهانت هاشو فراموش کنم
    کار درستی کردین
    اصن به نظرم هیچوقت عقل و منطق اشتباه نمیکنن هرچی اشتباهه از دل و احسلس
    ما واقعا آدمای اشتباهی رو پیدا کردیم و عاشقشون شدیم ولی اینم امتحانی از جانب خدا بوده که باید برش صبر کنیم و تجربه ی خیلی خوبی برای هر دوتامون شد و امیدوارم دیگه این تجربه تکرار نشه
    برای بلاک کردنم خودتون میدونید اگه واقعا به نظرتون تمومه و دیگه نمیتونید کنار خودتون ببینیدش اینکارو انجام بدین ولی قبل از انجام هرکاری یکم بیشتر فک کنید
    خداروشکر که آرومید همیشه از خدا میخوام که آروم باشین و بتونید خوب و موفق باشید

16. کاربران زیر از Kash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 366

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

لطفا درست و مودبانه حرف بزنین احترام خودتونم حفط کنین شمام ک مطمتی کمکی از متو اقای کاش ساخته نیس تشریف نمیوردین
    دیگه میلم کشید اومدم پیام دادم. کسی جلوی منو نمیتونه بگیره.

18. بالا | پست 367

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

اقای کاش فک کنم آنلاین شدین بیزحمت جواب همون سوال منو بدین زودتر رفع زحمت کنم تا جنابrrr با لحنشون و عصبانیتشون ببشتر ناراحتم نکردن
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

19. بالا | پست 368

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

چقدر نازک نارنجی.

20. بالا | پست 369

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

چقدر نازک نارنجی.
    بیا با من حرف بزن به چه حقی با دختر مردم اینجوری حرف میزنی
    اومدی توی تاپیکی که من واسه مشکل خودم زدم مشکل خودتو مطرح میکنی و به دیگران توهینم میکنی تازه دو قورت و نیمت باقیه
    تو همون کسی هستی که گفتی این چیزا واسه من خاطره اس و عشق و عاشقی کشکه حالا چی شد که عاشق شدی و اینقد بد حرف میزنی
    تویی که میگفتی به ته این راه رسیدی و منطقت برتری داره بر احساست و فلان و بهمان چی شد که اینجوری شد؟؟!
    دیدی که عشق دست خودت نیست دیدی که همش حرف و حرف و حرف هستی
    اگه بازم میخوای تند حرف بزنی و با نیش و کنایه حرف بزنی اینجا چیزی نگو
    نمیخوام این تاپیکی که من زدم واسه مشکلم با حرفای بی خود و بی معنی تو خراب بشه

21. بالا | پست 370

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Kash نمایش پست ها
    بیا با من حرف بزن به چه حقی با دختر مردم اینجوری حرف میزنی
    اومدی توی تاپیکی که من واسه مشکل خودم زدم مشکل خودتو مطرح میکنی و به دیگران توهینم میکنی تازه دو قورت و نیمت باقیه
    تو همون کسی هستی که گفتی این چیزا واسه من خاطره اس و عشق و عاشقی کشکه حالا چی شد که عاشق شدی و اینقد بد حرف میزنی
    تویی که میگفتی به ته این راه رسیدی و منطقت برتری داره بر احساست و فلان و بهمان چی شد که اینجوری شد؟؟!
    دیدی که عشق دست خودت نیست دیدی که همش حرف و حرف و حرف هستی
    اگه بازم میخوای تند حرف بزنی و با نیش و کنایه حرف بزنی اینجا چیزی نگو
    نمیخوام این تاپیکی که من زدم واسه مشکلم با حرفای بی خود و بی معنی تو خراب بشه
    دلم میخواد. دختر و پسرم نداره. اتفاقا با دخترا سفت تر صحبت میکنم چون دلم میخواد. توهین کردم؟ ذکر کنید. من نگفتم عشق و عاشقی کشکه الکی حرف دهن من نذارید. زورتون اومده از حرفای من که مثل شما تعارف تیکه پاره نکردم دارید چرت و پرت میگید. من گفتم عاشق شدم؟! ظاهرا چشماتون درست نمیبینه. چجوری شدم؟
    عشق دست خودم نیست؟! مطمئنید حالتون خوبه؟ من که شک دارم. من حرف از عاشق بودن زدم؟ گفتم رفتارم دست خودم نیست؟
    عجیبه هی سعی دارید بگید منم مثل شما هستم.

22. بالا | پست 371

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

دلم میخواد. دختر و پسرم نداره. اتفاقا با دخترا سفت تر صحبت میکنم چون دلم میخواد. توهین کردم؟ ذکر کنید. من نگفتم عشق و عاشقی کشکه الکی حرف دهن من نذارید. زورتون اومده از حرفای من که مثل شما تعارف تیکه پاره نکردم دارید چرت و پرت میگید. من گفتم عاشق شدم؟! ظاهرا چشماتون درست نمیبینه. چجوری شدم؟
    عشق دست خودم نیست؟! مطمئنید حالتون خوبه؟ من که شک دارم. من حرف از عاشق بودن زدم؟ گفتم رفتارم دست خودم نیست؟
    عجیبه هی سعی دارید بگید منم مثل شما هستم.
    ببین میدونم که حرصت گرفته و داری سعی میکنی خودتو خالی کنی ولی اینجا جاش نیست
    بعدم چجوری میتونی یه دختری رو دوست داشته باشی و انقد عصبی و بی ادب باشی
    دخترا بیشتر از پسر مودب خوششون میاد بهتره یکم رو ادب و رفتار و طرز حرف زدنت کار کنی وگرنه اون چیزی که دوست داری از دست میدی
    خیلیم دوست داری انکار کنی که اتفاقی نیوفتاده و همه چیز تحت کنترله و خیلی منطقی هستی ولی هم من و هم خودت میدونیم که بیشتر شبیه جوکه پس مثه بچه ی آدم مشکلتو ذکر کن و اینجارو بیشتر از این شلوغ نکن
    مثه اینکه کسی بهت جواب نداده هوا برت داشته که خبریه نه بهت میگم خبری نیست هممون مثه همیم فقط تو میخوای ادا دربیاری که با ما فرق داری و کسی نتونسته دلتو ببره و عشق و عاشقی معنا نداره
    انقد سر این عقاید صدمن یه غازت بمون تا آخرش بفهمی چی به چیه و کی به کیه
    خدا نکنه شکست عشقی بخوری که اگه اینجوری بشه دیگه خدا رو هم بنده نیستی
    خدا خودش هم من و هم شمارو هدایت کنه

23. بالا | پست 372

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

دخترا بیشتر از پسر مودب خوششون میاد بهتره یکم رو ادب و رفتار و طرز حرف زدنت کار کنی وگرنه اون چیزی که دوست داری از دست میدی
    خیلیم دوست داری انکار کنی که اتفاقی نیوفتاده و همه چیز تحت کنترله و خیلی منطقی هستی ولی هم من و هم خودت میدونیم که بیشتر شبیه جوکه پس مثه بچه ی آدم مشکلتو ذکر کن و اینجارو بیشتر از این شلوغ نکن
    مثه اینکه کسی بهت جواب نداده هوا برت داشته که خبریه نه بهت میگم خبری نیست هممون مثه همیم فقط تو میخوای ادا دربیاری که با ما فرق داری و کسی نتونسته دلتو ببره و عشق و عاشقی معنا نداره
    انگار خیلی از پیام من به شما فشار اومد. نه؟ هر جور دلتون میخواد تفسیر کنید.

24. بالا | پست 373

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

خندم میگیره از این همه تلاش شما جهت این که ثابت کنید من عاشق شدم. خوبه. ادامه بدید به تلاشتون.

25. بالا | پست 374

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

ببین من برا خالی کردن خودم کلی سرگرمی دارم که منو کلا به یه دنیای دیگه ای میبرند نیازی به نوشتن تو اینجا ندارم مثل شما. انقدر سعی نکن شرایط منو به دروغ برا خودم توضیح بدی.

26. بالا | پست 375

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

ضمنا اصلا برام مهم نیست دخترا از چی خوششون میاد از چی خوششون نمیاد.

27. بالا | پست 376

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

قانون جذب و اشکارسازی رویاها در۱۷ثانیه،ارام و ریلکس دراز بکشید هرچه ک دوست دارین۱۷ثانیه تصویرساری کنین با تمام جزییات و سعی کنین خیلی دقیق باشه.مثلا اگ دلتون یک لپ تاپ میخواد باتمام حزییات رنگش وغیره تصورش کنین و دیگ اجازه ندین ک سوالاتی از قبیل میتونم لپ تاپ رو بدست بیارم ایا قانون جذب جواب میده و غیره فک نکنین فکرها رو رها کنین و قصد و هدف خودتونم فراموشش کنین و برین پی زندگیتون این تمرینو در طی رور انجام بدین اول ۱۷ثانیه.بعد ۲تا۱۷ثانبه و دراخرم ۴تا۱۷ثانیه ینی مجموعا۶۸ثانیه تمرکز کنین تا ب هدفتون برسین و موقعی ک مثلا۴تا۱۷ثانیه تمرکز کنین موج قوی تری ارسال کردین و رسیدن ب خواستتون خیلی سریعتر رخ خواهد داد.این لپ تاپ فقط ی مثال بود کلا برا رسیدن ب خواسته هاتون ازش استفاده کنین
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

28. بالا | پست 377

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

قانون جذب و اشکارسازی رویاها در۱۷ثانیه،ارام و ریلکس دراز بکشید هرچه ک دوست دارین۱۷ثانیه تصویرساری کنین با تمام جزییات و سعی کنین خیلی دقیق باشه.مثلا اگ دلتون یک لپ تاپ میخواد باتمام حزییات رنگش وغیره تصورش کنین و دیگ اجازه ندین ک سوالاتی از قبیل میتونم لپ تاپ رو بدست بیارم ایا قانون جذب جواب میده و غیره فک نکنین فکرها رو رها کنین و قصد و هدف خودتونم فراموشش کنین و برین پی زندگیتون این تمرینو در طی رور انجام بدین اول ۱۷ثانیه.بعد ۲تا۱۷ثانبه و دراخرم ۴تا۱۷ثانیه ینی مجموعا۶۸ثانیه تمرکز کنین تا ب هدفتون برسین و موقعی ک مثلا۴تا۱۷ثانیه تمرکز کنین موج قوی تری ارسال کردین و رسیدن ب خواستتون خیلی سریعتر رخ خواهد داد.این لپ تاپ فقط ی مثال بود کلا برا رسیدن ب خواسته هاتون ازش استفاده کنین
    یعنی باید بخش بندی کرد ؟؟
    اول یه ۱۷ ثانیه بعد دوتا ۱۷ ثانیه بعد ۳تا ۱۷ ثانیه و بعدم ۴تا؟؟!

29. بالا | پست 378

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

یعنی باید بخش بندی کرد ؟؟
    اول یه ۱۷ ثانیه بعد دوتا ۱۷ ثانیه بعد ۳تا ۱۷ ثانیه و بعدم ۴تا؟؟!
    اره چون برای شروع کار ذهنمون نمتونه کامل ار اول۶۸ثانیه رو انجام بده و کامل متمرکز شه بله ب ترتیبی ک گفتم اضافش کنیم هم کیفیت انرژی ارسالی زیاد میشه و بهتره
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

30. بالا | پست 379

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

اره چون برای شروع کار ذهنمون نمتونه کامل ار اول۶۸ثانیه رو انجام بده و کامل متمرکز شه بله ب ترتیبی ک گفتم اضافش کنیم هم کیفیت انرژی ارسالی زیاد میشه و بهتره
    آها
    انجامش میدم و خیلی ممنون بابت لطفتون
    یادتون نره که دعام کنید

31. بالا | پست 380

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

آها
    انجامش میدم و خیلی ممنون بابت لطفتون
    یادتون نره که دعام کنید
    چشم شمام دعام کنین اره انجامش بدین اثرات خوبی میگیریم فقط مهمترین مرحله مرحله ی اخرشه ک باید رها کنی و اجازه ندی موج منفی ارسال شه وگرنه همو خنثی میکنن و دیرتر ب هدف میرسیم و دیگ اینک اینو من خلاصش کردم خودتونم تو نت ی سرچی بزنبن کاملتر بخونین بهتره
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

32. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 381

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

یک کاره دیگ ک حیلی مهمه مدیتیشن و پاک سازی ذهنه رودو زانو بنشبنید و کف دستا رو ب بالا و اماده جذب انرژی های خوب باشه چشاما رو بسته و ب همه افکار اجازه بدیم ب سرعت بگذره و عبور کنه تا ذهن از همه چی خالی شه و پاکساری رخ بده و در همبن حین نفس عمیق بکشید
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

34. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 382

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

چشم شمام دعام کنین اره انجامش بدین اثرات خوبی میگیریم فقط مهمترین مرحله مرحله ی اخرشه ک باید رها کنی و اجازه ندی موج منفی ارسال شه وگرنه همو خنثی میکنن و دیرتر ب هدف میرسیم و دیگ اینک اینو من خلاصش کردم خودتونم تو نت ی سرچی بزنبن کاملتر بخونین بهتره
    چشمتون بی بلا
    دقیقا مهم کنترل همون موج منفیه اس ولی ان شاالله با کمک هم درستش میکنیم
    چشم بازم ممنون از اینکه یاداوری کردین

36. کاربران زیر از Kash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 383

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

یک کاره دیگ ک حیلی مهمه مدیتیشن و پاک سازی ذهنه رودو زانو بنشبنید و کف دستا رو ب بالا و اماده جذب انرژی های خوب باشه چشاما رو بسته و ب همه افکار اجازه بدیم ب سرعت بگذره و عبور کنه تا ذهن از همه چی خالی شه و پاکساری رخ بده و در همبن حین نفس عمیق بکشید
    درسته
    حتما انجامش میدم
    ممنون از اینکه دارین کمک میکنید
    واقعا انگیزه تون قابل ستایش و دوس داشتنیه

38. بالا | پست 384

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

درسته
    حتما انجامش میدم
    ممنون از اینکه دارین کمک میکنید
    واقعا انگیزه تون قابل ستایش و دوس داشتنیه
    خواهش میکنم شمام گوش کنبن تا حالتون زودتر بهتر و بهتر شه ت نت سرچ کنین فایلهای انگیزشی و جذب ویساشو گوش کنین بنطرم فوق العادن بارم نکات مهمشو میفرستم حتما حتما بخونین و انجامش بدین
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

39. بالا | پست 385

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

قدم بعدی گفتن جملات تاکیدی مثبته از قبیل اینک من حالم خوبه. من لیاقت بهترینا دارم‌. من ذهتم کاملا اماده پدیرش یک همسر عالیست. من امادگی کامل برای رسیدن ب موفقیتا دارم.جملاتی از این قبیل اینارو اگ ویسشو گوش بدین خیلی موثرتره
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

40. بالا | پست 386

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

خواهش میکنم شمام گوش کنبن تا حالتون زودتر بهتر و بهتر شه ت نت سرچ کنین فایلهای انگیزشی و جذب ویساشو گوش کنین بنطرم فوق العادن بارم نکات مهمشو میفرستم حتما حتما بخونین و انجامش بدین
    کم کم دارم انجامشون میدم
    فعلا یکم مقاومت دارم میکنم ولی کم کم درست میشه
    خیلی ممنون از وقتی که میذارین و لطفی که در حقم میکنید
    ان شاالله بتونم جبران کنم

41. بالا | پست 387

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

کم کم دارم انجامشون میدم
    فعلا یکم مقاومت دارم میکنم ولی کم کم درست میشه
    خیلی ممنون از وقتی که میذارین و لطفی که در حقم میکنید
    ان شاالله بتونم جبران کنم
    خواهش میکتم کاری نکردم شمام متقابلا خیلی کمکم کردین هرسوالی داشتم جوابمو دادین اون پاکسازی ذهنو انجام بدین از مقاومتا کاسته میشه مقاومت نکنین انکار نکنین بگین اره شده اتفاق افتاده اما از پسش برمیام دو تا چیز بد در برابر قانون جذب وجود داره یکی مقاومته یکی انتطار. وقتی دارین تصویرساری میکنین از مقاومت خودداری کنین اصلا بذارین تجسماتتون خیلی خیلی خیالی باشه و حتی اگ از نطر شما این عبرممکنه ولی مقاومت نکنین چون اونوقت غبرممکن ب ممکن تبدیل میشه برا رسیدن ب هدفم ب هیچ وجه انتظار نکشین موقعی میزسین ب هدف ک اصلا فکرشم نمیکردین نمدونم متطورمو خوب رسوندم یا نه
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

42. بالا | پست 388

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

خواهش میکتم کاری نکردم شمام متقابلا خیلی کمکم کردین هرسوالی داشتم جوابمو دادین اون پاکسازی ذهنو انجام بدین از مقاومتا کاسته میشه مقاومت نکنین انکار نکنین بگین اره شده اتفاق افتاده اما از پسش برمیام دو تا چیز بد در برابر قانون جذب وجود داره یکی مقاومته یکی انتطار. وقتی دارین تصویرساری میکنین از مقاومت خودداری کنین اصلا بذارین تجسماتتون خیلی خیلی خیالی باشه و حتی اگ از نطر شما این عبرممکنه ولی مقاومت نکنین چون اونوقت غبرممکن ب ممکن تبدیل میشه برا رسیدن ب هدفم ب هیچ وجه انتظار نکشین موقعی میزسین ب هدف ک اصلا فکرشم نمیکردین نمدونم متطورمو خوب رسوندم یا نه
    منظورتونو خیلیم خوب رسوندین
    اینارو انجام میدم ان شاالله که نتیجه بده
    من در مقابل کمک ها و کارهای شما کاری نکردم واقعا
    ان شاالله که بتونم جبران کنم

43. بالا | پست 389

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

منظورتونو خیلیم خوب رسوندین
    اینارو انجام میدم ان شاالله که نتیجه بده
    من در مقابل کمک ها و کارهای شما کاری نکردم واقعا
    ان شاالله که بتونم جبران کنم
    همون دعای خبرتون دنیا دنیا می ارزه اگ حس دارین چیزی رو دلتون سنگینی داره بگین تا سبک شین
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

44. بالا | پست 390

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

به ناامیدی از این در مرو بزن فالی
    بود که قرعه دولت ب نان ما افتد
    ب قول حافظ فالی بگیرین شاید چیز خوبی تو راهه...
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

45. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 391

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

حالتون بهتر شد؟تونستین کارایی میگم انجام بدین؟الان چطورین؟
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

47. بالا | پست 392

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

حالتون بهتر شد؟تونستین کارایی میگم انجام بدین؟الان چطورین؟
    یه کم بهترم ولی همچنان بی حال و حوصله ام
    شما خوبین؟!
    حالتون بهتر شده؟!

48. بالا | پست 393

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

یه کم بهترم ولی همچنان بی حال و حوصله ام
    شما خوبین؟!
    حالتون بهتر شده؟!
    ب لطف خدا براتون کلی دعا کردم دلتون اروم بشه امیدوارم خداوند مستجابش کنه تروخدا گوش کنین اگ دلتون خواس بهم قول بدین کارایی ک گفتمو انجام بدین میدونم شروعش سخته ولی وقتی انجام بدین هی بیشتر تشویق میشین و پی اشو میگیرین اگرم با حرف ردن حالتون خوب میشه اینجا بگبن خالی شین سبک شین تو خودتون نریزین
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

49. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 394

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

ب لطف خدا براتون کلی دعا کردم دلتون اروم بشه امیدوارم خداوند مستجابش کنه تروخدا گوش کنین اگ دلتون خواس بهم قول بدین کارایی ک گفتمو انجام بدین میدونم شروعش سخته ولی وقتی انجام بدین هی بیشتر تشویق میشین و پی اشو میگیرین اگرم با حرف ردن حالتون خوب میشه اینجا بگبن خالی شین سبک شین تو خودتون نریزین
    واقعا دیگه حتی حال حرف زدن و اینجا بودنم ندارم
    باید با خودم کنار بیام یه کم زمان میبره

51. بالا | پست 395

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

واقعا دیگه حتی حال حرف زدن و اینجا بودنم ندارم
    باید با خودم کنار بیام یه کم زمان میبره
    .............
    ویرایش توسط یک تنهای خسته : 02-08-2020 در ساعت 12:17 PM
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

52. بالا | پست 396

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43320
    تشکـر
    10
    تشکر شده 16 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم در گیر عشق مجازی شدم کمکم میکند:؟😢

53. بالا | پست 397

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Roy نمایش پست ها
    سلام منم در گیر عشق مجازی شدم کمکم میکند:؟😢
    سلام لطفا برای مشکلتون تایپیک مجزا بزنید
    و مشکلتون را دقیقا شرح بدید

صفحه 8 از 8 ... 678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)